Rozbiegówka OTDR Launch Cable FC/UPC-SC/UPC 500m single mode włókno G652D

793,10 zł 644,80 zł
Brak w magazynie
SKU
ROZBIEGÓWKA-OTDR-FC/UPC-SC/UPC-500M-G652D

Rozbiegówka OTDR Launch Cable
Złącze: FC/UPC-SC/UPC
Długość: 500m
Rodzaj: single mode
Włókno: G652D

Więcej informacji
Opis

Rozbiegówka OTDR Launch Cable
Złącze: FC/UPC-SC/UPC
Długość: 500m
Rodzaj: single mode
Włókno: G652D

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Rozbiegówka OTDR Launch Cable FC/UPC-SC/UPC 500m single mode włókno G652D
Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. | Magento