Reflektometr OTDR Grandway FHO5000-T40F (1310/1550/1625nm, 40/38/38dB with filter for 1625nm)

16 728,00 zł 13 600,00 zł
Brak w magazynie
SKU
GRANDWAY-T40F

Reflektometr OTDR Grandway FHO5000-T40F

Oferowany produkt to reflektometr T40F z serii FHO5000 służący do wykonywania pomiarów i wykrywania błędów w sieciach światłowodowych. Przygotowany jest do pracy w trudnych warunkach zewnętrznych, jest lekki i poręczny, może działać ponad 12 godzin na zasilaniu bateryjnym. Zastosowanie urządzenia to wykrywanie usterek w trakcie pracy włókna oraz pomiary: laboratoryjne i fabryczne, sieci FTTx w architekturze PON, sieci CATV (po kablu światłowodowym).

Dzięki dużemu, 7 calowemu wyświetlaczowi LCD obsługa reflektometru jest znacznie ułatwiona. Opcjonalnie do urządzenia można podłączyć mikroskop, wykorzystując port USB. Oferowany produkt to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich osób zajmujących się sieciami światłowodowymi. Wraz z rosnącą popularyzacją takich sieci niezbędne stają się ich pomiary i diagnostyka. T40F to profesjonalny reflektometr spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.


 Najważniejsze cechy:

  • model T40F dedykowany jest głównie do pomiarów w sieciach PON;
  • duży, 7 calowy wyświetlacz LCD;
  • dostarcza wiele informacji diagnostycznych pomagających w naprawie;
  • wydajna bateria pozwalająca na 12 godzin pracy;
  • możliwość przeniesienia wyników na komputer, poprzez port USB;
  • wewnętrzny stabilny laser -5 dBm;
  • wewnętrzna pamięć 4 GB;
  • oprogramowanie do obróbki danych i generowania raportów.


 W zestawie:

  • torbę transportową,
  • oprogramowanie na PC do obróbki pomiarów i kreowania wydruku dokumentacji pomiarowej,
  • akumulator,
  • zasilacz/ładowarkę.

 Specyfikacja:

Długość fali (±20nm)

1310/1550/1625

Zakres dynamiczny [dB]

40/38/38

EDZ (event dead zone) [m]

1

ADZ (attenuation dead zone) [m]

4

Szerokość impulsu

Single mode: 3ns, 5ns, 10ns, 20ns, 50ns, 100ns, 200ns, 500ns, 1μs, 2μs, 5μs, 10μs, 20μs
Multi-mode: 3ns, 5ns, 10ns, 20ns, 50ns, 100ns, 200ns, 500ns, 1μs, 2μs

Zakres odległości

Single mode: 100m, 500m, 2km, 5km, 10km, 20km, 40km, 80km, 120km, 160km, 265km
Multi-mode: 500m, 2km, 5km, 10km, 20km, 40km

Przestrzeń próbkowania

Minimum 4cm

Punkt próbkowania

Maksimum 256.000 punktów

Dokładność pomiaru tłumienia

±0.05dB/dB

Granica

0.01dB

Rozdzielczość

0.001dB

Wskaźnik skali

Oś X: 4m~70m/div, oś Y: Minimum 0.09dB/div

Rozdzielczość wyświetlania

0.01m

Dokładność pomiaru odległości

±(1m+odległość×3×10-5+przestrzeń próbkowania) (wykluczając niepewność IOR)

Dokładność pomiaru odbić

Single mode: ±2dB, multi-mode: ±4dB

Ustawienia IOR

1.4000~1.7000, 0.0001 step

Jednostki

Km, mile, stopy

Format zapisu pomiarów OTDR

Telcordia universal, SOR, issue 2 (SR-4731)
OTDR: Do wyboru przez użytkownika, automatyczny lub manualny zapis

Rodzaje testów

VFL: widoczne czerwone światło dla identyfikacji włókien i rozwiązywania problemów
LS: Stabilizowane źródło światła (CW, 270Hz, 1kHz, 2kHz output) Polowa sonda mikroskopowa

Analiza zdarzeń światłowodowych

-Zdarzenia odbiciowe i niedobiciowe: 0.01 to 1.99dB (0.01dB steps)
-Odbicia: 0.01 to 32dB (0.01dB steps)
-Koniec/uszkodzenie włókna: 3 to 20dB (1dB steps)

Dodatkowe funkcje

Przeczesywanie w czasie rzeczywistym: 1Hz
Tryby uśredniające: czasowe (1 to 3600 sec.)
Wykrywanie aktywnego włókna: Sprawdza obecność światła w kablu optycznym
Nakładanie i porównywanie wyników pomiaru

Złącza

1×RJ45 port
3×USB port (USB 2.0: USB A×2, USB B×1)

Bateria

7.4V(dc)/4.4Ah bateria litowa
Czas działania: 12 h, Telcordia GR-196-CORE
Czas ładowania: <4 h (wyłączone urządzenia)

Pamięć

Pamięć wewnętrzna: 4GB (około 40.000 grup krzywych)

Wyświetlacz

7" pojemnościowy ekran TFT-LCD z podświetleniem LED (funkcja ekranu dotykowego opcjonalnie) 480x800

Wymiary

253×168×73.6mm

Waga

1.5kg (battery included)

OPM

Zasięg długości fal (±20nm)

800~1700

Skalibrowania długość fal [nm]

850/1300/1310/1490/1550/1625/1650

Zakres testu [dBm]

Typ A: -65~+5 (standard);
Typ B: -40~+23 (opcjonalnie)

Rozdzielczość 

0.01dB

Dokładność

±0.35dB±1nW

Identyfikacja MOD

270/1k/2kHz,Pinput≥-40dBm

Konektor

SC/UPC

LS

Długość fali (±20nm)

1310/1550/1625

Moc wyjściowa [dBm]

Regulowana -25~0

Dokładność

±0.5dB

Konektor

SC/APC

VFL

Długość fali (±20nm)

650

Moc

10mw

Zasięg

12 km

Konektor

SC/UPC

Tryb włączania

CW/2Hz

Więcej informacji
Opis

Reflektometr OTDR Grandway FHO5000-T40F

Oferowany produkt to reflektometr T40F z serii FHO5000 służący do wykonywania pomiarów i wykrywania błędów w sieciach światłowodowych. Przygotowany jest do pracy w trudnych warunkach zewnętrznych, jest lekki i poręczny, może działać ponad 12 godzin na zasilaniu bateryjnym. Zastosowanie urządzenia to wykrywanie usterek w trakcie pracy włókna oraz pomiary: laboratoryjne i fabryczne, sieci FTTx w architekturze PON, sieci CATV (po kablu światłowodowym).

Dzięki dużemu, 7 calowemu wyświetlaczowi LCD obsługa reflektometru jest znacznie ułatwiona. Opcjonalnie do urządzenia można podłączyć mikroskop, wykorzystując port USB. Oferowany produkt to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich osób zajmujących się sieciami światłowodowymi. Wraz z rosnącą popularyzacją takich sieci niezbędne stają się ich pomiary i diagnostyka. T40F to profesjonalny reflektometr spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.


 Najważniejsze cechy:

  • model T40F dedykowany jest głównie do pomiarów w sieciach PON;
  • duży, 7 calowy wyświetlacz LCD;
  • dostarcza wiele informacji diagnostycznych pomagających w naprawie;
  • wydajna bateria pozwalająca na 12 godzin pracy;
  • możliwość przeniesienia wyników na komputer, poprzez port USB;
  • wewnętrzny stabilny laser -5 dBm;
  • wewnętrzna pamięć 4 GB;
  • oprogramowanie do obróbki danych i generowania raportów.


 W zestawie:

  • torbę transportową,
  • oprogramowanie na PC do obróbki pomiarów i kreowania wydruku dokumentacji pomiarowej,
  • akumulator,
  • zasilacz/ładowarkę.

 Specyfikacja:

Długość fali (±20nm)

1310/1550/1625

Zakres dynamiczny [dB]

40/38/38

EDZ (event dead zone) [m]

1

ADZ (attenuation dead zone) [m]

4

Szerokość impulsu

Single mode: 3ns, 5ns, 10ns, 20ns, 50ns, 100ns, 200ns, 500ns, 1μs, 2μs, 5μs, 10μs, 20μs
Multi-mode: 3ns, 5ns, 10ns, 20ns, 50ns, 100ns, 200ns, 500ns, 1μs, 2μs

Zakres odległości

Single mode: 100m, 500m, 2km, 5km, 10km, 20km, 40km, 80km, 120km, 160km, 265km
Multi-mode: 500m, 2km, 5km, 10km, 20km, 40km

Przestrzeń próbkowania

Minimum 4cm

Punkt próbkowania

Maksimum 256.000 punktów

Dokładność pomiaru tłumienia

±0.05dB/dB

Granica

0.01dB

Rozdzielczość

0.001dB

Wskaźnik skali

Oś X: 4m~70m/div, oś Y: Minimum 0.09dB/div

Rozdzielczość wyświetlania

0.01m

Dokładność pomiaru odległości

±(1m+odległość×3×10-5+przestrzeń próbkowania) (wykluczając niepewność IOR)

Dokładność pomiaru odbić

Single mode: ±2dB, multi-mode: ±4dB

Ustawienia IOR

1.4000~1.7000, 0.0001 step

Jednostki

Km, mile, stopy

Format zapisu pomiarów OTDR

Telcordia universal, SOR, issue 2 (SR-4731)
OTDR: Do wyboru przez użytkownika, automatyczny lub manualny zapis

Rodzaje testów

VFL: widoczne czerwone światło dla identyfikacji włókien i rozwiązywania problemów
LS: Stabilizowane źródło światła (CW, 270Hz, 1kHz, 2kHz output) Polowa sonda mikroskopowa

Analiza zdarzeń światłowodowych

-Zdarzenia odbiciowe i niedobiciowe: 0.01 to 1.99dB (0.01dB steps)
-Odbicia: 0.01 to 32dB (0.01dB steps)
-Koniec/uszkodzenie włókna: 3 to 20dB (1dB steps)

Dodatkowe funkcje

Przeczesywanie w czasie rzeczywistym: 1Hz
Tryby uśredniające: czasowe (1 to 3600 sec.)
Wykrywanie aktywnego włókna: Sprawdza obecność światła w kablu optycznym
Nakładanie i porównywanie wyników pomiaru

Złącza

1×RJ45 port
3×USB port (USB 2.0: USB A×2, USB B×1)

Bateria

7.4V(dc)/4.4Ah bateria litowa
Czas działania: 12 h, Telcordia GR-196-CORE
Czas ładowania: <4 h (wyłączone urządzenia)

Pamięć

Pamięć wewnętrzna: 4GB (około 40.000 grup krzywych)

Wyświetlacz

7" pojemnościowy ekran TFT-LCD z podświetleniem LED (funkcja ekranu dotykowego opcjonalnie) 480x800

Wymiary

253×168×73.6mm

Waga

1.5kg (battery included)

OPM

Zasięg długości fal (±20nm)

800~1700

Skalibrowania długość fal [nm]

850/1300/1310/1490/1550/1625/1650

Zakres testu [dBm]

Typ A: -65~+5 (standard);
Typ B: -40~+23 (opcjonalnie)

Rozdzielczość 

0.01dB

Dokładność

±0.35dB±1nW

Identyfikacja MOD

270/1k/2kHz,Pinput≥-40dBm

Konektor

SC/UPC

LS

Długość fali (±20nm)

1310/1550/1625

Moc wyjściowa [dBm]

Regulowana -25~0

Dokładność

±0.5dB

Konektor

SC/APC

VFL

Długość fali (±20nm)

650

Moc

10mw

Zasięg

12 km

Konektor

SC/UPC

Tryb włączania

CW/2Hz

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Reflektometr OTDR Grandway FHO5000-T40F (1310/1550/1625nm, 40/38/38dB with filter for 1625nm)
Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. | Magento