Ceny
Cena detaliczna netto
73,75 PLN /szt.
 
Cena detaliczna brutto
90,71 PLN /szt.
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do cennika hurtowego i informacji o dostępności produktów.
Jeśli nie posiadasz konta - zarejestruj się.
Vat
23%
Podstawowe dane
Symbol
FIBERM-FI-MC220L-GE
Jednostka podstawowa
szt.
Opis

Media konwerter FIBERM 10/100/1000 Gigabit Ethernet została zaprojektowana z myślą o zaspokojeniu ogromnych potrzeb wydajności potrzebnych do wdrożenia w sieci.

FIBERM-FI-MC220L jest w pełni kompatybilny z IEEE802.3, IEEE802.3U, 10/100/100 Base-TX, 1000Base-TX, standardy, oraz pozwala na pracę w odległości nawet do 100 km.

Procedury instalacji i obsługi są wygodne i proste.

Stan działania można monitorować lokalnie za pomocą zestawu diagnostycznej diody LED znajdującej się na tylnym panelu.

 

Specyfikacja:

Standardy: IEEE802.3, IEEE802.3U, 10/100/100 Base-TX, 1000Base-TX

Złącza: 1x RJ-45, 1xSFP SC/ST

Tryb działania: Full duplex mode of half duplex mode

Zasilanie: outside: 5V DC 2A built-in: 110-265V AC 48VDC

Światłowód: 50/125, 62.5 /125um multi-mode fiber; 9/125, 10/125um single mode fiber

W zestawie:

Media konwerter

zasilacz

karta gwarancyjna

instrukcja

Specyfikacja
Architektura sieci:
Auto-negocjacja:
grupa-produktow:
Ilość portów RJ-45:
Ilość portów SFP:
p:
Produkty powiązane
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.