OPTO Pigtail E2000/APC 1m Single Mode G652D

28,41 zł 23,10 zł
W magazynie
Tylko 8 pozostał
SKU
OPTO-PIGTAIL-E2000/APC-1M-SM-G652D

Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem E2000/APC R&M i długości 1m. Pigtail wykonany na włóknie Corning G.652D (SM2).

Pigtail z włóknem G.652D to najczęściej instalowany typ włókien zoptymalizowany dla transmisji fali o długości 1310nm, oraz dla transmisji fali o długości 1550nm.

Więcej informacji
Opis

Pigtail światłowodowy jednomodowy ze złączem E2000/APC R&M i długości 1m. Pigtail wykonany na włóknie Corning G.652D (SM2).

Pigtail z włóknem G.652D to najczęściej instalowany typ włókien zoptymalizowany dla transmisji fali o długości 1310nm, oraz dla transmisji fali o długości 1550nm.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:OPTO Pigtail E2000/APC 1m Single Mode G652D
Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. | Magento