OPTO Patchcord ST/UPC-SC/UPC 3m Multi Mode Duplex włókno OM2

23,14 zł 18,81 zł
Brak w magazynie
SKU
OPTO-ST/UPC-SC/UPC-3M-MM-DX-OM2

OPTO Patchcord ST/UPC-SC/UPC 3m Multi Mode Duplex włókno OM2

Więcej informacji
Opis

OPTO Patchcord ST/UPC-SC/UPC 3m Multi Mode Duplex włókno OM2

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:OPTO Patchcord ST/UPC-SC/UPC 3m Multi Mode Duplex włókno OM2
Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. | Magento