OPTO Patchcord ST/UPC-LC/UPC 3m Single Mode Duplex włókno G652D

20,96 zł 17,04 zł
Brak w magazynie
SKU
OPTO-ST/UPC-LC/UPC-3M-SM-DX-G652D

OPTO Patchcord ST/UPC-LC/UPC 3m Single Mode Duplex
włókno G652D

Więcej informacji
Opis

OPTO Patchcord ST/UPC-LC/UPC 3m Single Mode Duplex
włókno G652D

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:OPTO Patchcord ST/UPC-LC/UPC 3m Single Mode Duplex włókno G652D
Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. | Magento