OPTO Patchcord SC/UPC-SC/UPC 0,5M Single Mode Duplex włókno G652D

18,27 zł 14,85 zł
Brak w magazynie
SKU
OPTO-SC/UPC-SC/UPC-0,5M-SM-DX-G652D

OPTO Patchcord SC/UPC-SC/UPC 0,5M Single Mode Duplex włókno G652D

Więcej informacji
Opis

OPTO Patchcord SC/UPC-SC/UPC 0,5M Single Mode Duplex włókno G652D

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:OPTO Patchcord SC/UPC-SC/UPC 0,5M Single Mode Duplex włókno G652D
Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. | Magento