OPTO Patchcord SC/UPC-LC/UPC 2m Multi Mode Duplex włókno OM2 3,0mm PVC

23,38 zł 19,01 zł
Brak w magazynie
SKU
OPTO-SC/UPC-LC/UPC-2M-MM-DX-OM2

OPTO Patchcord SC/UPC-LC/UPC 2m Multi Mode Duplex włókno OM2 3,0mm PVC

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, Duplex 3.0mm PVC 2m.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:OPTO Patchcord SC/UPC-LC/UPC 2m Multi Mode Duplex włókno OM2 3,0mm PVC
Twoja ocena

realizacja: 21w.pl

Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.