OPTO Patchcord SC/UPC-LC/UPC 15m Single Mode Duplex włókno G652D 3,0mm PVC

34,60 zł 28,13 zł
W magazynie
Tylko 1 pozostał
SKU
OPTO-SC/UPC-LC/UPC-15M-SM-DX-G652D

Wysokiej jakości Patchcord, renomowanej marki Producenta. Patchcord w wersji DUPLEX (dwuwłóknowy), jednomodowy, włókno w standardzie ITU-T G.652D.

Więcej informacji
Opis

Wysokiej jakości Patchcord, renomowanej marki Producenta. Patchcord w wersji DUPLEX (dwuwłóknowy), jednomodowy, włókno w standardzie ITU-T G.652D.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:OPTO Patchcord SC/UPC-LC/UPC 15m Single Mode Duplex włókno G652D 3,0mm PVC
Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. | Magento