OPTO Patchcord LC/UPC-LC/UPC 2m Multi Mode Duplex włókno OM3

27,48 zł 22,34 zł
W magazynie
Tylko 6 pozostał
SKU
OPTO-LC/UPC-LC/UPC-2M-MM-DX-OM3

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, MM (OM3) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH
Długość 2m.

Więcej informacji
Opis

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, MM (OM3) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH
Długość 2m.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:OPTO Patchcord LC/UPC-LC/UPC 2m Multi Mode Duplex włókno OM3
Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. | Magento