OPTO Patchcord FC/UPC-SC/UPC 3m Single Mode Duplex włókno G652D

20,42 zł 16,60 zł
W magazynie
Tylko 2 pozostał
SKU
OPTO-FC/UPC-SC/UPC-3M-SM-DX-G652D
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:OPTO Patchcord FC/UPC-SC/UPC 3m Single Mode Duplex włókno G652D
Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. | Magento