OPTO Adapter FC/UPC Single Mode Simplex

63,91 zł 51,96 zł
Brak w magazynie
SKU
OPTO-ADAPTER-FC/UPC-SM-SX

OPTO Adapter FC/UPC Single Mode Simplex

Adaptery światłowodowe służą do połączenia ze sobą dwóch złączy światłowodowych.

Więcej informacji
Opis

OPTO Adapter FC/UPC Single Mode Simplex

Adaptery światłowodowe służą do połączenia ze sobą dwóch złączy światłowodowych.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:OPTO Adapter FC/UPC Single Mode Simplex
Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. | Magento