OPTEC Wkładka SFP+ WDM SM LC 40KM TX1270 DDM

421,79 zł 342,92 zł
Brak w magazynie
SKU
OPTEC-SFP+-WDM-40KM-TX1270-LC-DDM
Port 1x 10 Gbps LC SM
Długość fali TX 1270
Długość fali RX 1330
Zasięg portu 16dB DFB/PIN (~40km)
Okablowanie portu 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Wave Division Multiplexing (WDM) tak
Digital Diagnostics Monitoring (DDM*) tak
Typ modułu
SFP
Więcej informacji
Opis
Port 1x 10 Gbps LC SM
Długość fali TX 1270
Długość fali RX 1330
Zasięg portu 16dB DFB/PIN (~40km)
Okablowanie portu 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Wave Division Multiplexing (WDM) tak
Digital Diagnostics Monitoring (DDM*) tak
Typ modułu
SFP
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:OPTEC Wkładka SFP+ WDM SM LC 40KM TX1270 DDM
Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. | Magento