OPTEC Wkładka SFP WDM SM LC 20KM TX1550 DDM

74,23 zł 60,35 zł
W magazynie
SKU
OPTEC-SFP-WDM-20KM-TX15500-LC-DDM

Moduł SFP WDM firmy OPTEC o mocy 16dB, przeznaczony do transmisji na odległość do 20km. Długość fali TX:1310nm, RX:1550nm.

Port 
Długość fali TX 
Długość fali RX 
Zasięg portu 
Okablowanie portu 
Wave Division Multiplexing (WDM) 
Typ modułu 
Okres gwarancji 
1x 1,25 Gbps LC SM
1550 nm
1310 nm
20 km
8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
tak
SFP
36 miesięcy
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:OPTEC Wkładka SFP WDM SM LC 20KM TX1550 DDM
Twoja ocena

realizacja: 21w.pl

Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.