OPTEC Wkładka SFP+ DUAL SM LC 2km TX1310 DDM

150,07 zł 122,01 zł
W magazynie
Tylko 1 pozostał
SKU
OPTEC-SFP+-DUAL-2KM-RX1310-LC-DDM
ort 2x 155M LC SM
Długość fali TX 1310
Długość fali RX 1310
Zasięg portu 16dB (20km)
Okablowanie portu 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Digital Diagnostics Monitoring (DDM*) tak
 Typ modułu SFP
            
DDM - Digital Diagnostic Monitor (kompatybilne z Cisco DOM – Digital Optical Monitoring). Funkcja ta umożliwia monitorowanie kluczowych parametrów pracy modułu takich jak moc optyczna sygnału nadawanego, moc optyczna sygnału odbieranego, temperatura pracy, napięcie zasilania, prąd lasera.
Korzystanie z DDM pozwala na zapobieganie awariom oraz przyspiesza diagnozowanie problemów z siecią optyczną. Monitorowanie parametrów pracy umożliwiają jedynie urządzenia z zaimplementowaną funkcją odczytu diagnostyki cyfrowej.
Więcej informacji
Opis
ort 2x 155M LC SM
Długość fali TX 1310
Długość fali RX 1310
Zasięg portu 16dB (20km)
Okablowanie portu 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Digital Diagnostics Monitoring (DDM*) tak
 Typ modułu SFP
            
DDM - Digital Diagnostic Monitor (kompatybilne z Cisco DOM – Digital Optical Monitoring). Funkcja ta umożliwia monitorowanie kluczowych parametrów pracy modułu takich jak moc optyczna sygnału nadawanego, moc optyczna sygnału odbieranego, temperatura pracy, napięcie zasilania, prąd lasera.
Korzystanie z DDM pozwala na zapobieganie awariom oraz przyspiesza diagnozowanie problemów z siecią optyczną. Monitorowanie parametrów pracy umożliwiają jedynie urządzenia z zaimplementowaną funkcją odczytu diagnostyki cyfrowej.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:OPTEC Wkładka SFP+ DUAL SM LC 2km TX1310 DDM
Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. | Magento