Huawei XGBD GPON Board 8x N1

4 894,91 zł 3 979,60 zł
Brak w magazynie
SKU
HUAWEI-H801XGBD-N1

 Huawei XGBD

XGBD to 8-portowa karta interfejsu 10G GPON firmy Huawei OLT, zapewniająca dostęp do usługi 10G GPON z ONT. XGBD może maksymalnie uzyskać dostęp do 8*256 abonentów 10G GPON.


 Cechy produktu:
  • 8-portowa karta interfejsu portu GPON Huawei 10G z modułem optycznym XGPON N1 SFP

  • Zastosuj do systemu Huawei MA5683T, MA5680T, MA5608T OLT
  • Wsparcie podzielonej racji 1: 256
  • Prędkość transmisji: 9,95 Gbit/s, prędkość odbioru: 2,49 Gbit/s
  • Typ interfejsu: SC/PC 
  • Przeciążenie modułu optycznego 10G-GPON Moc optyczna: -7 dBm

 Specyfikacja:
GPON Port 8 10G GPON Port
GPON SFP+ Module Specification
Type One-fiber bi-directional optical module
Operating Wavelength Tx: 1577 nm  Rx: 1270 nm
Encapsulation Type 10G-GPON
Port Rate Tx: 9.95 Gbit/s Rx: 2.49 Gbit/s
Minimun Output Optical Power 2 dBm
Maximum Output Optical Power 6 dBm
Maximum Receiver Sensitivity -27.5 dBm
Optical Connector Type SC/PC
Optical Fiber Type Single-mode
Reach 20 km max
Overload Optical Power -7 dBm
Extinction Ratio 8.2 dB
Device Specifications
Dimensions (W x D x H) 22.86 mm x 237.00 mm x 395.40 mm
Power Consumption and Maximum Frame Size
Power Consumption Static: 26 W; Maximum: 50 W
Maximum Frame Size 2004 bytes; 9216 bytes (jumbo frame enabled)
Operating temperature -25°C to +65°C



          Więcej informacji
          Opis

           Huawei XGBD

          XGBD to 8-portowa karta interfejsu 10G GPON firmy Huawei OLT, zapewniająca dostęp do usługi 10G GPON z ONT. XGBD może maksymalnie uzyskać dostęp do 8*256 abonentów 10G GPON.


           Cechy produktu:
          • 8-portowa karta interfejsu portu GPON Huawei 10G z modułem optycznym XGPON N1 SFP

          • Zastosuj do systemu Huawei MA5683T, MA5680T, MA5608T OLT
          • Wsparcie podzielonej racji 1: 256
          • Prędkość transmisji: 9,95 Gbit/s, prędkość odbioru: 2,49 Gbit/s
          • Typ interfejsu: SC/PC 
          • Przeciążenie modułu optycznego 10G-GPON Moc optyczna: -7 dBm

           Specyfikacja:
          GPON Port 8 10G GPON Port
          GPON SFP+ Module Specification
          Type One-fiber bi-directional optical module
          Operating Wavelength Tx: 1577 nm  Rx: 1270 nm
          Encapsulation Type 10G-GPON
          Port Rate Tx: 9.95 Gbit/s Rx: 2.49 Gbit/s
          Minimun Output Optical Power 2 dBm
          Maximum Output Optical Power 6 dBm
          Maximum Receiver Sensitivity -27.5 dBm
          Optical Connector Type SC/PC
          Optical Fiber Type Single-mode
          Reach 20 km max
          Overload Optical Power -7 dBm
          Extinction Ratio 8.2 dB
          Device Specifications
          Dimensions (W x D x H) 22.86 mm x 237.00 mm x 395.40 mm
          Power Consumption and Maximum Frame Size
          Power Consumption Static: 26 W; Maximum: 50 W
          Maximum Frame Size 2004 bytes; 9216 bytes (jumbo frame enabled)
          Operating temperature -25°C to +65°C



                  Napisz własną recenzję
                  Napisz opinię o produkcie:Huawei XGBD GPON Board 8x N1
                  Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. | Magento