Huawei HS8546V5 GPON ONT 4x GE, 1x POTS, 1x USB, WiFi AC Dual Band

220,59 zł 179,34 zł
W magazynie
SKU
HUAWEI-HS8546V5

Echo Life HS8546V5, optyczny terminal sieciowy (ONT), to wysokiej klasy bramka domowa w rozwiązaniu FTTH firmy Huawei.
Korzystając z technologii GEPON, zapewnia się ultra-szerokopasmowy dostęp dla użytkowników domowych i SOHO. Model HS8546V oferuje 1 * porty POTS, 4 * porty GE Ethernet oraz Wi-Fi 2,4G i 5G.
Model H8546M oferuje zaawansowane możliwości przesyłania dalej, aby zapewnić doskonałe wrażenia z usług VoIP, Internetu i HD wideo.
Dlatego H8546V5 zapewnia doskonałe rozwiązanie terminalowe i przyszłe usługi wspierające obsługę FTTH.

XPON: GPON
Optical interface: SC/UPC 
UNI: 1POTS+4GE+2USB+2.4G&5G Wi-Fi
WiFi standard: 2.4GHz: 2 x 2 MIMO 802.11b/g/n
5GHz: 2 x 3 MIMO 802.11a/n/ac
Antenna gain: 2dBi
Dimensions: 265mm x 176mm x 82mm
Box Dimensions: 290mm x 230mm x 95mm
Box Weight(kg): 0.85kg
Power supply: 11-14V DC, 1A

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Huawei HS8546V5 GPON ONT 4x GE, 1x POTS, 1x USB, WiFi AC Dual Band
Twoja ocena

realizacja: 21w.pl

Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.