Huawei HG8540M GPON ONT 1x GE, 3x FE, 1x POTS

123,32 zł 100,26 zł
W magazynie
Tylko 11 pozostał
SKU
HUAWEI-HG8540M

  Huawei HG8540M

HG8546M to terminal GPON ONT firmy Huawei. Wyposażony został w port GPON SC/UPC, 1 gigabitowy port Ethernet, 3 porty fast Ethernet, 1 port telefoniczny POTS oraz 1 port USB. Umożliwia transmitowanie bezprzewodowej sieci WiFi w paśmie 2,4 GHz, zgodnie ze standardami IEEE 802.11 b/g/n. Maksymalna przepustowość transmisji bezprzewodowej wynosi 300 Mb/s, urządzenie posiada dwie zewnętrzne anteny o zysku 2 dBi każda. 

Oferowany produkt doskonale sprawdzi się w domach, umożliwia udostępnienie abonentowi wszystkich potrzebnych usług.

Urządzenie posiada port GPON SC/UPC (niebieski)!


 Cechy produktu

  • terminal GPON ONT;
  • port GPON SC/UPC;
  • 1 gigabitowy port Ethernet;
  • 3 porty fast Ethernet;
  • 1 port USB;
  • 1 port telefoniczny (POTS);
  • możliwość transmisji sieci WiFi w paśmie 2,4 GHz;
  • maksymalna przepustowość transmisji bezprzewodowej 300 Mb/s;
  • dwie zewnętrzne  anteny o zysku 2 dBi każda.

 Specyfikacja:

GPON Klasa: B+
Długość fali operacyjny: DS 1490 nm, US 1310 nm
Czułość odbiornika: -27 dBm
Ethernet 1 port GPON (SC/UPC)
1 port 10/100/1000 MbE (RJ-45)
3 porty 10/100 MbE (RJ-45)
Typ złącza GPON (SC/UPC)
Wymiary 30 mm x 156 mm x 125 mm
Waga <500 g
Zakres dopuszczalnej temperatury pracy Od 0°C do 40°C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 5%-95% RH, niekondensująca
Wejście zasilania 100-240 V AC, 50-60 Hz
Zasilanie systemu Od 11 do 14 V DC. 0,5 А
Statyczny pobór mocy 6 W
Maksymalny pobór mocy 9,2 W
Diody LED POWER/PON/LOST/LAN
VLAN Filtrowanie VLAN, transmisja przezroczysta VLAN
Multicast IGMP snooping: v1/v2/v3
IGMP Proxy
Dynamicznie kontrolowany multicast
Bezpieczeństwo Filtrowanie adresów MAC
IPv6 IPv6/IPv4 dual stack i DS-Lite
Więcej informacji
Opis

  Huawei HG8540M

HG8546M to terminal GPON ONT firmy Huawei. Wyposażony został w port GPON SC/UPC, 1 gigabitowy port Ethernet, 3 porty fast Ethernet, 1 port telefoniczny POTS oraz 1 port USB. Umożliwia transmitowanie bezprzewodowej sieci WiFi w paśmie 2,4 GHz, zgodnie ze standardami IEEE 802.11 b/g/n. Maksymalna przepustowość transmisji bezprzewodowej wynosi 300 Mb/s, urządzenie posiada dwie zewnętrzne anteny o zysku 2 dBi każda. 

Oferowany produkt doskonale sprawdzi się w domach, umożliwia udostępnienie abonentowi wszystkich potrzebnych usług.

Urządzenie posiada port GPON SC/UPC (niebieski)!


 Cechy produktu

  • terminal GPON ONT;
  • port GPON SC/UPC;
  • 1 gigabitowy port Ethernet;
  • 3 porty fast Ethernet;
  • 1 port USB;
  • 1 port telefoniczny (POTS);
  • możliwość transmisji sieci WiFi w paśmie 2,4 GHz;
  • maksymalna przepustowość transmisji bezprzewodowej 300 Mb/s;
  • dwie zewnętrzne  anteny o zysku 2 dBi każda.

 Specyfikacja:

GPON Klasa: B+
Długość fali operacyjny: DS 1490 nm, US 1310 nm
Czułość odbiornika: -27 dBm
Ethernet 1 port GPON (SC/UPC)
1 port 10/100/1000 MbE (RJ-45)
3 porty 10/100 MbE (RJ-45)
Typ złącza GPON (SC/UPC)
Wymiary 30 mm x 156 mm x 125 mm
Waga <500 g
Zakres dopuszczalnej temperatury pracy Od 0°C do 40°C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 5%-95% RH, niekondensująca
Wejście zasilania 100-240 V AC, 50-60 Hz
Zasilanie systemu Od 11 do 14 V DC. 0,5 А
Statyczny pobór mocy 6 W
Maksymalny pobór mocy 9,2 W
Diody LED POWER/PON/LOST/LAN
VLAN Filtrowanie VLAN, transmisja przezroczysta VLAN
Multicast IGMP snooping: v1/v2/v3
IGMP Proxy
Dynamicznie kontrolowany multicast
Bezpieczeństwo Filtrowanie adresów MAC
IPv6 IPv6/IPv4 dual stack i DS-Lite
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Huawei HG8540M GPON ONT 1x GE, 3x FE, 1x POTS
Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. | Magento