Huawei HG8245Q GPON ONT 4x GE, 2x POTS, 2x USB, WiFi AC Dual Band MIMO 3x3

366,54 zł 298,00 zł
W magazynie
Tylko 58 pozostał
SKU
HUAWEI-HG8245Q

Huawei EchoLife HG8245Q to router ONT w całkowicie optycznym rozwiązaniu dostępowym Huawei. Wykorzystuje technologię GPON. Wysoka wydajność przekazywania zapewnia użytkownikom kożystanie z usług głosowych, danych i wideo HD.

  • 4 gigabitowe porty Ethernet
  • 2 port telefonicznY RJ-11 (POTS)
  • 2 porty USB
  • Dwuzakresowe Wi-Fi - 2.4/5 GHz AC

 Huawei HG8245Q

Huawei EchoLife HG8245Q to router ONT w całkowicie optycznym rozwiązaniu dostępowym Huawei. Wykorzystuje technologię GPON do wdrożenia ultraszerokopasmowego dostępu dla użytkowników. Zapewnia 4 GE + 2 POTS + 2 USB + 2 WiFi (4 porty GE, 2 porty POTS, 2 porty USB, 1 port 2.4G WiFi i 1 port 5G WiFi). Wysoka wydajność przekazywania zapewnia użytkownikom kożystanie z usług głosowych, danych i wideo HD.


 Cechy produktu:

  • 4 gigabitowe porty Ethernet
  • 2 port telefonicznY RJ-11 (POTS)
  • 2 porty USB
  • Dwuzakresowe Wi-Fi - 2.4/5 GHz AC

 Specyfikacja:

GPON Klasa B+
Czułość odbiornika: -27 dBm
Długości fal: US 1310 nm, DS 1490 nm
WBF
Elastyczne mapowanie między portem GEM a TCONT
GPON: zgodny z uwierzytelnianiem SN lub hasłem zdefiniowanym w G.984.3
Dwukierunkowy FEC
SR-DBA i NSR-DBA
Port Ethernet 4 porty 10/100/1000 BASE-T (RJ-45)
Port POTS Maks. REN: 4
G.711A/μ, G.729a/b i G.722
Encoding/decoding
T.30/T.38/G.711 fax mode
DTMF
Port USB USB 2.0
Pamięć sieciowa oparta na FTP
Udostępnianie plików/wydruków w oparciu o SAMBA
DLNA DMS/UPnP AV (serwer multimediów)
WLAN IEEE 802.11b/g/n (2.4G)
IEEE 802.11a/n/ac (5G)
3×3 MIMO
Anteny o zysku 2 dBi
WMM
Multiple SSIDs
WPS
450 Mbit/s (2.4G)
1300 Mbit/s (5G)
Wymiary 285 mm x 174 mm x 70 mm
Waga ~1000 g
Zakres dopuszczalnej temperatury pracy 0°C do 40°C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 5%-95% RH, niekondensująca
Wejście zasilania 100–240 V AC, 50–60 Hz
Zasilanie systemu 11–14 V DC, 3 A
Statyczny pobór mocy 6,5 W
Maksymalny pobór mocy 26 W
Diody LED POWER/PON/LOS/TEL/LAN/WLAN/WPS/USB
Inteligentne połączenie Inteligentny zasięg Wi-Fi
Automatyczna negocjacja SIP/H.248
Wszelkie usługi portowe
Kontrola rodzicielska
Przekazywanie L2/L3 (IPv4): 1G uplink, 2G downlink
Inteligentna obsługa Inteligentne udostępnianie Wi-Fi
Uwierzytelnianie portalu 802.1x
Udostępnianie oparte na SoftGRE
Powiązanie jednego konta z dwoma portami POTS
Smart O&M Diagnostyka jakości wideo IPTV
Komunikaty OMCI o zmiennej długości
Aktywne/pasywne wykrywanie i izolacja ONT
Emulacja połączeń oraz test obwodu i test pętli
Test symulacji PPPoE/DHCP
Emulacja WLAN
Funkcje warstwy 3 PPPoE/statyczny adres IP/DHCP
NAT/NAPT
Przekierowanie portów
ALG, UPnP
Serwer DDNS/DNS/klient DNS
Podwójny stos IPv6/IPv4 i DS-Lite
Trasy statyczne/domyślne
Wiele usług na jednym portcie WAN
Multicast IGMP v2/v3 proxy (V300R015C00)/snooping
MLD v1 / v2 snooping
Usługi multicast przez Wi-Fi
QoS Ograniczenie prędkości portu Ethernet
Priorytet 802.1p
SP/WRR/SP + WRR
Ograniczenie prędkości transmisji pakietów
Bezpieczeństwo Zapora SPI
Filtrowanie na podstawie adresów MAC/IP/URL
O&M OMCI/Web UI/TR069
Podwójne tworzenie kopii zapasowych i przywracanie oprogramowania
Więcej informacji
Opis

 Huawei HG8245Q

Huawei EchoLife HG8245Q to router ONT w całkowicie optycznym rozwiązaniu dostępowym Huawei. Wykorzystuje technologię GPON do wdrożenia ultraszerokopasmowego dostępu dla użytkowników. Zapewnia 4 GE + 2 POTS + 2 USB + 2 WiFi (4 porty GE, 2 porty POTS, 2 porty USB, 1 port 2.4G WiFi i 1 port 5G WiFi). Wysoka wydajność przekazywania zapewnia użytkownikom kożystanie z usług głosowych, danych i wideo HD.


 Cechy produktu:

  • 4 gigabitowe porty Ethernet
  • 2 port telefonicznY RJ-11 (POTS)
  • 2 porty USB
  • Dwuzakresowe Wi-Fi - 2.4/5 GHz AC

 Specyfikacja:

GPON Klasa B+
Czułość odbiornika: -27 dBm
Długości fal: US 1310 nm, DS 1490 nm
WBF
Elastyczne mapowanie między portem GEM a TCONT
GPON: zgodny z uwierzytelnianiem SN lub hasłem zdefiniowanym w G.984.3
Dwukierunkowy FEC
SR-DBA i NSR-DBA
Port Ethernet 4 porty 10/100/1000 BASE-T (RJ-45)
Port POTS Maks. REN: 4
G.711A/μ, G.729a/b i G.722
Encoding/decoding
T.30/T.38/G.711 fax mode
DTMF
Port USB USB 2.0
Pamięć sieciowa oparta na FTP
Udostępnianie plików/wydruków w oparciu o SAMBA
DLNA DMS/UPnP AV (serwer multimediów)
WLAN IEEE 802.11b/g/n (2.4G)
IEEE 802.11a/n/ac (5G)
3×3 MIMO
Anteny o zysku 2 dBi
WMM
Multiple SSIDs
WPS
450 Mbit/s (2.4G)
1300 Mbit/s (5G)
Wymiary 285 mm x 174 mm x 70 mm
Waga ~1000 g
Zakres dopuszczalnej temperatury pracy 0°C do 40°C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 5%-95% RH, niekondensująca
Wejście zasilania 100–240 V AC, 50–60 Hz
Zasilanie systemu 11–14 V DC, 3 A
Statyczny pobór mocy 6,5 W
Maksymalny pobór mocy 26 W
Diody LED POWER/PON/LOS/TEL/LAN/WLAN/WPS/USB
Inteligentne połączenie Inteligentny zasięg Wi-Fi
Automatyczna negocjacja SIP/H.248
Wszelkie usługi portowe
Kontrola rodzicielska
Przekazywanie L2/L3 (IPv4): 1G uplink, 2G downlink
Inteligentna obsługa Inteligentne udostępnianie Wi-Fi
Uwierzytelnianie portalu 802.1x
Udostępnianie oparte na SoftGRE
Powiązanie jednego konta z dwoma portami POTS
Smart O&M Diagnostyka jakości wideo IPTV
Komunikaty OMCI o zmiennej długości
Aktywne/pasywne wykrywanie i izolacja ONT
Emulacja połączeń oraz test obwodu i test pętli
Test symulacji PPPoE/DHCP
Emulacja WLAN
Funkcje warstwy 3 PPPoE/statyczny adres IP/DHCP
NAT/NAPT
Przekierowanie portów
ALG, UPnP
Serwer DDNS/DNS/klient DNS
Podwójny stos IPv6/IPv4 i DS-Lite
Trasy statyczne/domyślne
Wiele usług na jednym portcie WAN
Multicast IGMP v2/v3 proxy (V300R015C00)/snooping
MLD v1 / v2 snooping
Usługi multicast przez Wi-Fi
QoS Ograniczenie prędkości portu Ethernet
Priorytet 802.1p
SP/WRR/SP + WRR
Ograniczenie prędkości transmisji pakietów
Bezpieczeństwo Zapora SPI
Filtrowanie na podstawie adresów MAC/IP/URL
O&M OMCI/Web UI/TR069
Podwójne tworzenie kopii zapasowych i przywracanie oprogramowania
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Huawei HG8245Q GPON ONT 4x GE, 2x POTS, 2x USB, WiFi AC Dual Band MIMO 3x3
Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. | Magento