Huawei HG8240H GPON/EPON ONT

180,87 zł 147,05 zł
W magazynie
Tylko 1 pozostał
SKU
HUAWEI-HG8240H

 Huawei HG8240H

Urządzenie refabrykowane - z pełną 12 miesięczną gwarancją, każda sztuka sprawdzona pod względem sprawności oraz stanu fizycznego, pochodzi z Europejskiej dystrybucji (złącze SC/APC).

HG8240H to terminal kliencki ONT GPON/EPON firmy Huawei. Wyposażony został w 4 gigabitowe porty Ethernet oraz 2 porty telefoniczne (POTS). Posiada moduł optyczny klasy B+ (SC/APC), obsługuje protokoły dźwiękowe SIP (Session Initiation Protocol) oraz H.248. Umożliwia trasowanie multicast, wykorzystuje IGMP Snooping v2 / v3, jest zabezpieczony przeciwko atakom DoS, w celu zwiększenia bezpieczeństwa pozwala na filtrowanie adresów MAC.

Uwierzytelnianie urządzenia w sieci odbywa się na podstawie numeru seryjnego, hasła lub numeru seryjnego i hasła. Konfiguracja i aktualizacja oprogramowania może odbywać się lokalnie poprzez interfejs graficzny w przeglądarce internetowej. Możliwe jest również zdalne zarządzanie i aktualizowanie poprzez OMCI. Instalacja i konfiguracja terminala nie zajmuje dużo czasu, wystarczy jedno kliknięcie w NMS - systemie zarządzania Huaweia. 


 Cechy produktu

  • port GPON/EPON klasy B+ (SC/APC);
  • 4 gigabitowe porty Ethernet;
  • 2 porty telefoniczne (POTS);
  • protokoły dźwiękowe SIP i H.248;
  • trasowanie multicast;
  • możliwość zdalnej i lokalnej konfiguracji (OMCI / interfejs graficzny);
  • IPv4/IPv6 dual stack.

 Specyfikacja:

Wymiary 176 mm Szer. × 138.5 mm D × 28 mm wys
Porty 4GE + 2 GARNKI
Pobór energii Minimum: 3.0 W
Maksymalny: 7.0 W
Temperatura robocza 0° C do 40 ° C / 32° F do 104 ° F
Wilgotność pracy 5% do 95% (bez kondensacji)
Zasilacz Wejście adaptera:
100-240 ODKURZACZ, 50-60 Hz
Zasilanie systemu:
11-20 VDC, 1ZA
Waga Około 500g
Tryb instalacji Uchwyt ścienny lub blat biurka
Orzecznictwo FCC, the
Więcej informacji
Opis

 Huawei HG8240H

Urządzenie refabrykowane - z pełną 12 miesięczną gwarancją, każda sztuka sprawdzona pod względem sprawności oraz stanu fizycznego, pochodzi z Europejskiej dystrybucji (złącze SC/APC).

HG8240H to terminal kliencki ONT GPON/EPON firmy Huawei. Wyposażony został w 4 gigabitowe porty Ethernet oraz 2 porty telefoniczne (POTS). Posiada moduł optyczny klasy B+ (SC/APC), obsługuje protokoły dźwiękowe SIP (Session Initiation Protocol) oraz H.248. Umożliwia trasowanie multicast, wykorzystuje IGMP Snooping v2 / v3, jest zabezpieczony przeciwko atakom DoS, w celu zwiększenia bezpieczeństwa pozwala na filtrowanie adresów MAC.

Uwierzytelnianie urządzenia w sieci odbywa się na podstawie numeru seryjnego, hasła lub numeru seryjnego i hasła. Konfiguracja i aktualizacja oprogramowania może odbywać się lokalnie poprzez interfejs graficzny w przeglądarce internetowej. Możliwe jest również zdalne zarządzanie i aktualizowanie poprzez OMCI. Instalacja i konfiguracja terminala nie zajmuje dużo czasu, wystarczy jedno kliknięcie w NMS - systemie zarządzania Huaweia. 


 Cechy produktu

  • port GPON/EPON klasy B+ (SC/APC);
  • 4 gigabitowe porty Ethernet;
  • 2 porty telefoniczne (POTS);
  • protokoły dźwiękowe SIP i H.248;
  • trasowanie multicast;
  • możliwość zdalnej i lokalnej konfiguracji (OMCI / interfejs graficzny);
  • IPv4/IPv6 dual stack.

 Specyfikacja:

Wymiary 176 mm Szer. × 138.5 mm D × 28 mm wys
Porty 4GE + 2 GARNKI
Pobór energii Minimum: 3.0 W
Maksymalny: 7.0 W
Temperatura robocza 0° C do 40 ° C / 32° F do 104 ° F
Wilgotność pracy 5% do 95% (bez kondensacji)
Zasilacz Wejście adaptera:
100-240 ODKURZACZ, 50-60 Hz
Zasilanie systemu:
11-20 VDC, 1ZA
Waga Około 500g
Tryb instalacji Uchwyt ścienny lub blat biurka
Orzecznictwo FCC, the
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Huawei HG8240H GPON/EPON ONT
Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. | Magento