Huawei HG8120C GPON ONT 1x GE, 1x FE, 1x POTS

150,06 zł 122,00 zł
W magazynie
SKU
HUAWEI-HG8120C

Huawei HG8120C GPON ONU 1xGE, 1xFE, 1xPOTS

Końcówka Huawei Hg8120C przeznaczona do sieci GPON wyposażona w 1 port Gb Ethernet, 1 port 100Mb Ethernet, w jedno złącze VoIP oraz w Uplinkowe złącze SC/UPC (niebieskie). Końcówka posiada funkcję NAT.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Huawei HG8120C GPON ONT 1x GE, 1x FE, 1x POTS
Twoja ocena

realizacja: 21w.pl

Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.