Huawei H901GPHF GPON Board 16x C+ Module

9 974,80 zł 8 109,59 zł
Brak w magazynie
SKU
HUAWEI-GPHF

 Huawei H901GPHF

Huawei H901GPHF to płyta GPON przeznaczona do wykorzystania w terminalach OLT z serii MA5800. Wyposażona jest w 16  slotów SFP, w zestawie dołączono 16 wkładek SFP klasy C++. Maks. split na port wynosi 1:128, a maksymalna przepustowość 2,5 / 1,25 Gb/s (downstream / upstream). 


 Specyfikacja:
Ilość portów 16
Wkładki

SFP OLT klasy C++

Złącze światłowodowe SC/UPC
Długość fali

Tx: 1490 nm

Rx: 1310 nm

Przepustowość

Tx: 2,49 Gb/s

Rx: 1,24 Gb/s

Minimalna moc optyczna Tx 6 dBm
Maksymalna moc optyczne Tx 10 dBm
Maksymalna czułość odbioru Rx -35 dBm
Kompatybilny kabel światlowodowy Singlemode
Zasieg 20 km
Moc optyczna overload

-15 dBm

Stosunek ekstynkcji 8,2 dB
Maks. rozmiar ramki

2004 bajtów

9216 z włączonymi Jumbo Frames

Pobór mocy

Statycznie: 25 W

Maksymalnie: 50 W

Dopuszczalna temperatura pracy Od -40 do 65 st. C
Wymiary 23,3 x 257,9 x 399,2 mm



          Więcej informacji
          Opis

           Huawei H901GPHF

          Huawei H901GPHF to płyta GPON przeznaczona do wykorzystania w terminalach OLT z serii MA5800. Wyposażona jest w 16  slotów SFP, w zestawie dołączono 16 wkładek SFP klasy C++. Maks. split na port wynosi 1:128, a maksymalna przepustowość 2,5 / 1,25 Gb/s (downstream / upstream). 


           Specyfikacja:
          Ilość portów 16
          Wkładki

          SFP OLT klasy C++

          Złącze światłowodowe SC/UPC
          Długość fali

          Tx: 1490 nm

          Rx: 1310 nm

          Przepustowość

          Tx: 2,49 Gb/s

          Rx: 1,24 Gb/s

          Minimalna moc optyczna Tx 6 dBm
          Maksymalna moc optyczne Tx 10 dBm
          Maksymalna czułość odbioru Rx -35 dBm
          Kompatybilny kabel światlowodowy Singlemode
          Zasieg 20 km
          Moc optyczna overload

          -15 dBm

          Stosunek ekstynkcji 8,2 dB
          Maks. rozmiar ramki

          2004 bajtów

          9216 z włączonymi Jumbo Frames

          Pobór mocy

          Statycznie: 25 W

          Maksymalnie: 50 W

          Dopuszczalna temperatura pracy Od -40 do 65 st. C
          Wymiary 23,3 x 257,9 x 399,2 mm



                  Napisz własną recenzję
                  Napisz opinię o produkcie:Huawei H901GPHF GPON Board 16x C+ Module
                  Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. | Magento