HiSense Wkładka LTE4302M-BC+ EPON OLT PX20+

161,13 zł 131,00 zł
Brak w magazynie
SKU
HISENSE-WKŁADKA-B+
Hisense LTE4302M
Description Package Temp Transmitter Receiver
Rate Lambda Output Rate Lambda Sensitivity RSSI
EPON PX20+ OLT SFP C,H 1250Mb/s 1490nm 2.5 to 7dBm 1250Mb/s 1310nm -30dBm BM Digital RSSI
Więcej informacji
Opis
Hisense LTE4302M
Description Package Temp Transmitter Receiver
Rate Lambda Output Rate Lambda Sensitivity RSSI
EPON PX20+ OLT SFP C,H 1250Mb/s 1490nm 2.5 to 7dBm 1250Mb/s 1310nm -30dBm BM Digital RSSI
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:HiSense Wkładka LTE4302M-BC+ EPON OLT PX20+
Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. | Magento