HALNY HL-4GMV GPON ONT 4-PORTY LAN 10/100/1000, B+ SC/APC WiFi AC

265,14 zł 215,56 zł
Brak w magazynie
SKU
HL-4GMV

Terminal GPON HL-4GMV ONT kompatybilny jest OLT Huawei, ZTE, Nokia, Cisco, Ubiqouss, Dasan i Zyxel. Urządzenie przeznaczone dla operatorów usług triple-play internet, tv, telefon w sieciach FTTH.

HL-4GMV ONT posiada 4 porty gigabitowe LAN, 2 porty FXS do świadczenia usługi VOIP  oraz dwuzakresowy moduł WiFI pracujący w standardzie 802.11a/b/g/n/ac.

Urządzenie posiada port optyczny SC/APC. Funkcja routera pozwala na pełną obsługę i kontrolę parametrów z poziomu OLT i zmniejsza koszty obsługi klienta.

Więcej informacji
Opis

Terminal GPON HL-4GMV ONT kompatybilny jest OLT Huawei, ZTE, Nokia, Cisco, Ubiqouss, Dasan i Zyxel. Urządzenie przeznaczone dla operatorów usług triple-play internet, tv, telefon w sieciach FTTH.

HL-4GMV ONT posiada 4 porty gigabitowe LAN, 2 porty FXS do świadczenia usługi VOIP  oraz dwuzakresowy moduł WiFI pracujący w standardzie 802.11a/b/g/n/ac.

Urządzenie posiada port optyczny SC/APC. Funkcja routera pozwala na pełną obsługę i kontrolę parametrów z poziomu OLT i zmniejsza koszty obsługi klienta.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:HALNY HL-4GMV GPON ONT 4-PORTY LAN 10/100/1000, B+ SC/APC WiFi AC
Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. | Magento