HALNY HL-1G GPON ONT 1-PORT LAN 10/100/1000, B+ SC/APC

129,08 zł 104,94 zł
Brak w magazynie
SKU
HL-1G

HALNy HL-1G to interoperacyjne ONT, które rozwijane jest w Polsce z chipsetem od Intela. Po wyjęciu z pudełka działa z kilkoma dostawcami urządzeń OLT. Dzięki temu operator może stosować różnych dostawców OLT przy zachowaniu jednego ONT. Dzięki czemu nie uzależnienia się od jednego dostawcy.

Sprawdzone rozwiązanie które działa w bridgu oraz przygotowane jest do pracy jako urządzenie demarkacyjne zarówno dla klientów biznesowych jak i indywidualnych, także w projektach BSA. Potwierdzone działanie z OLT-ami Huawei, ZTE, Nokia, Cisco, Ubiqouss, Dasan i Zyxel w różnych wersjach oprogramowania ale z jednym oprogramowaniem na ONT.

Więcej informacji
Opis

HALNy HL-1G to interoperacyjne ONT, które rozwijane jest w Polsce z chipsetem od Intela. Po wyjęciu z pudełka działa z kilkoma dostawcami urządzeń OLT. Dzięki temu operator może stosować różnych dostawców OLT przy zachowaniu jednego ONT. Dzięki czemu nie uzależnienia się od jednego dostawcy.

Sprawdzone rozwiązanie które działa w bridgu oraz przygotowane jest do pracy jako urządzenie demarkacyjne zarówno dla klientów biznesowych jak i indywidualnych, także w projektach BSA. Potwierdzone działanie z OLT-ami Huawei, ZTE, Nokia, Cisco, Ubiqouss, Dasan i Zyxel w różnych wersjach oprogramowania ale z jednym oprogramowaniem na ONT.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:HALNY HL-1G GPON ONT 1-PORT LAN 10/100/1000, B+ SC/APC
Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. | Magento