FIBERM Wkładka SFP WDM SM LC 20KM TX1550 DDM FI-S-W-20-15-LD

95,13 zł 77,34 zł
W magazynie
SKU
FIBERM-SFP-WDM-20KM-TX1550-LC-DDM

FIBERM Wkładka SFP WDM SM LC 20KM TX1550 DDM FI-S-W-20-135-LD
Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. 

Typ modułu SFP
Porty 1x 1,25Gbps LC SM
Długość fali TX 1550nm
Długość fali RX 1310nm
Zasięg portu 20km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring) TAK

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:FIBERM Wkładka SFP WDM SM LC 20KM TX1550 DDM FI-S-W-20-15-LD
Twoja ocena

realizacja: 21w.pl

Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.