FIBERM Wkładka SFP+ WDM SM LC 20KM TX1330 DDM FI-P-W-20-13-LD

301,35 zł 245,00 zł
W magazynie
SKU
FIBERM-SFP+-WDM-20KM-TX1330-LC-DDM

FIBERM Wkładka SFP+ WDM SM LC 20KM TX1330 DDM FI-P-W-20-13-LD


Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. 

Typ modułu SFP+
Porty 1x 10Gbps LC SM
Długość fali TX 1330nm
Długość fali RX 1270nm
Zasięg portu 20km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring) TAK

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:FIBERM Wkładka SFP+ WDM SM LC 20KM TX1330 DDM FI-P-W-20-13-LD
Twoja ocena

realizacja: 21w.pl

Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.