FIBERM Wkładka SFP+ DUAL SM LC 10KM TX1310 DDM FI-P-D-10-13-LD

112,26 zł 91,27 zł
W magazynie
Tylko 19 pozostał
SKU
FIBERM-SFP+-DUAL-10KM-TX1310-LC-DDM

FIBERM SFP+ 10G, SM LC, DDM 10km TX1310

Port 1x 10 Gbps LC SM
Długość fali TX 1310
Długość fali RX 1310
Zasięg portu 16dB (10km)
Okablowanie portu 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Wave Division Multiplexing (WDM) tak
Digital Diagnostics Monitoring (DDM) tak
Typ modułu
SFP+

 FIBERM Wkładka SFP

Moduły wykorzystuje się do przesyłania danych, głosu czy obrazu. Współpracują z media konwerterami oraz większością przełączników i routerów ze slotami SFP dostępnymi na rynku.

Urządzenie współpracuje z światłowodem wielomodowy, pozwalający na zestawienie wysoko wydajnych połączeń Gigabit Ethernet przy wykorzystaniu urządzeń pracujących w transmisji optycznej. Sygnał przesyłany jest z prędkością do 10 Gb/s

Urządzenie posiada Interfejs diagnostyczny DDM, pozwalający na monitorowania w trybie rzeczywistym parametrów pracy modułu takich jak napięcie, temperatura, moc lasera itp.

                              


 Cechy produktu:

  • Wysokiej klasy nadajnik laserowy.
  • Moduły współpracują z większością dostępnych na rynku urządzeń.
  • Wspierających standard IEEE 802.3ae.

 Specyfikacja:

Port: LC/UPC
Przepustowość: 10 Gbps
Długość fali TX: 1310
Długość fali RX: 1310
Zasięg: 10 km
Wspierane okablowanie: światłowód wielomodowy 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm 
Wsparcie DDM: Tak

 Karta katalogowa

 karta katalogowa PL

 karta katalogowa EN

.

Więcej informacji
Opis

FIBERM SFP+ 10G, SM LC, DDM 10km TX1310

Port 1x 10 Gbps LC SM
Długość fali TX 1310
Długość fali RX 1310
Zasięg portu 16dB (10km)
Okablowanie portu 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Wave Division Multiplexing (WDM) tak
Digital Diagnostics Monitoring (DDM) tak
Typ modułu
SFP+

 FIBERM Wkładka SFP

Moduły wykorzystuje się do przesyłania danych, głosu czy obrazu. Współpracują z media konwerterami oraz większością przełączników i routerów ze slotami SFP dostępnymi na rynku.

Urządzenie współpracuje z światłowodem wielomodowy, pozwalający na zestawienie wysoko wydajnych połączeń Gigabit Ethernet przy wykorzystaniu urządzeń pracujących w transmisji optycznej. Sygnał przesyłany jest z prędkością do 10 Gb/s

Urządzenie posiada Interfejs diagnostyczny DDM, pozwalający na monitorowania w trybie rzeczywistym parametrów pracy modułu takich jak napięcie, temperatura, moc lasera itp.

                              


 Cechy produktu:

  • Wysokiej klasy nadajnik laserowy.
  • Moduły współpracują z większością dostępnych na rynku urządzeń.
  • Wspierających standard IEEE 802.3ae.

 Specyfikacja:

Port: LC/UPC
Przepustowość: 10 Gbps
Długość fali TX: 1310
Długość fali RX: 1310
Zasięg: 10 km
Wspierane okablowanie: światłowód wielomodowy 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm 
Wsparcie DDM: Tak

 Karta katalogowa

 karta katalogowa PL

 karta katalogowa EN

.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:FIBERM Wkładka SFP+ DUAL SM LC 10KM TX1310 DDM FI-P-D-10-13-LD
Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. | Magento