FIBERM Wkładka SFP+ DUAL SM LC 10KM TX1310 DDM FI-P-D-10-13-LD

121,88 zł 99,09 zł
W magazynie
Tylko 8 pozostał
SKU
FIBERM-SFP+-DUAL-10KM-TX1310-LC-DDM

FIBERM SFP+ 10G, SM LC, DDM 10km TX1310

Port 1x 10 Gbps LC SM
Długość fali TX 1310
Długość fali RX 1310
Zasięg portu 16dB (10km)
Okablowanie portu 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Wave Division Multiplexing (WDM) tak
Digital Diagnostics Monitoring (DDM) tak
Typ modułu
SFP+
Więcej informacji
Opis

FIBERM SFP+ 10G, SM LC, DDM 10km TX1310

Port 1x 10 Gbps LC SM
Długość fali TX 1310
Długość fali RX 1310
Zasięg portu 16dB (10km)
Okablowanie portu 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Wave Division Multiplexing (WDM) tak
Digital Diagnostics Monitoring (DDM) tak
Typ modułu
SFP+
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:FIBERM Wkładka SFP+ DUAL SM LC 10KM TX1310 DDM FI-P-D-10-13-LD
Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. | Magento