FIBERM Wkładka SFP DUAL MM LC 550m TX850 DDM FI-PMM-D-8-5-LD

85,62 zł 69,61 zł
W magazynie
Tylko 8 pozostał
SKU
FIBERM-SFP-DUAL-550M-TX850-LC-DDM

FIBERM Wkładka SFP DUAL MM LC 550m TX850 DDM FI-PMM-D-8-5-LD
Multimodowa wkładka SFP wykorzystująca falę o długości 850 nm. Wyposażona jest w dwa złącza LC(dual fiber), maksymalny zasięg transmisji wynosi około 550 metrów przy zastosowaniu włókien OM2. Wspiera funkcję DDM

Specyfikacja:

Rodzaj SFP
Długość fali 850 nm
Przepustowość Do 1,25 Gb/s
Interfejs LC/UPC duplex
Typ kabla Multimode (MM)
Zasięg

Około 550 metrów 

(przy włóknie OM2)

Funkcja DDM Tak
Więcej informacji
Opis

FIBERM Wkładka SFP DUAL MM LC 550m TX850 DDM FI-PMM-D-8-5-LD
Multimodowa wkładka SFP wykorzystująca falę o długości 850 nm. Wyposażona jest w dwa złącza LC(dual fiber), maksymalny zasięg transmisji wynosi około 550 metrów przy zastosowaniu włókien OM2. Wspiera funkcję DDM

Specyfikacja:

Rodzaj SFP
Długość fali 850 nm
Przepustowość Do 1,25 Gb/s
Interfejs LC/UPC duplex
Typ kabla Multimode (MM)
Zasięg

Około 550 metrów 

(przy włóknie OM2)

Funkcja DDM Tak
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:FIBERM Wkładka SFP DUAL MM LC 550m TX850 DDM FI-PMM-D-8-5-LD
Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. | Magento