FIBERM Wkładka SFP+ DUAL MM LC 300m TX850 DDM FI-PMM-D-3-8-LD

113,63 zł 92,38 zł
W magazynie
Tylko 3 pozostał
SKU
FIBERM-SFP+-DUAL-300M-TX850-LC-DDM

FIBERM Wkładka SFP+ DUAL MM LC 300m TX850 DDM FI-PMM-D-3-8-LD moduł SFP+ wyposażony w dwa złącza LC/UPC. Służy do transmisji danych o maksymalnej przepustowości 10 Gb/s. Wykorzystuje dwa włókna multimodowe, na jednym z włókien sygnał jest nadawany (Tx), a na drugim odbierany (Rx). Transmisja odbywa się na fali o długości 850 nm (w obu kanałach). Maksymalny zasięg transmisji wynosi około 300 m. Wkładka wspiera funkcję DDM.

Najważniejsze cechy:

  • 2 złącza LC/UPC;
  • długość fali 850 nm;
  • przepustowość do 10 Gb/s;
  • DDM;
  • zasięg około 300 m (przy wykorzystaniu włókna OM4);

 FIBERM Wkładka SFP+

Moduły wykorzystuje się do przesyłania danych, głosu czy obrazu. Współpracują z media konwerterami oraz większością przełączników i routerów ze slotami SFP dostępnymi na rynku.

Urządzenie współpracuje z światłowodem wielomodowym, pozwalający na zestawienie wysoko wydajnych połączeń Gigabit Ethernet przy wykorzystaniu urządzeń pracujących w transmisji optycznej. Sygnał przesyłany jest z prędkością do 10 Gb/s

Urządzenie posiada Interfejs diagnostyczny DDM, pozwalający na monitorowania w trybie rzeczywistym parametrów pracy modułu takich jak napięcie, temperatura, moc lasera itp.

                              


 Cechy produktu:

  • Wysokiej klasy nadajnik laserowy.
  • Moduły współpracują z większością dostępnych na rynku urządzeń.
  • Wspierających standard IEEE 802.3ae.

 Specyfikacja:

Port: LC/UPC
Przepustowość: 10 Gb/s
Długość fali TX: 850
Zasięg: 300 m
Wspierane okablowanie: światłowód wielomodowy 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Wsparcie DDM: Tak

 Karta katalogowa

 karta katalogowa PL

 karta katalogowa EN

.

Więcej informacji
Opis

FIBERM Wkładka SFP+ DUAL MM LC 300m TX850 DDM FI-PMM-D-3-8-LD moduł SFP+ wyposażony w dwa złącza LC/UPC. Służy do transmisji danych o maksymalnej przepustowości 10 Gb/s. Wykorzystuje dwa włókna multimodowe, na jednym z włókien sygnał jest nadawany (Tx), a na drugim odbierany (Rx). Transmisja odbywa się na fali o długości 850 nm (w obu kanałach). Maksymalny zasięg transmisji wynosi około 300 m. Wkładka wspiera funkcję DDM.

Najważniejsze cechy:

  • 2 złącza LC/UPC;
  • długość fali 850 nm;
  • przepustowość do 10 Gb/s;
  • DDM;
  • zasięg około 300 m (przy wykorzystaniu włókna OM4);

 FIBERM Wkładka SFP+

Moduły wykorzystuje się do przesyłania danych, głosu czy obrazu. Współpracują z media konwerterami oraz większością przełączników i routerów ze slotami SFP dostępnymi na rynku.

Urządzenie współpracuje z światłowodem wielomodowym, pozwalający na zestawienie wysoko wydajnych połączeń Gigabit Ethernet przy wykorzystaniu urządzeń pracujących w transmisji optycznej. Sygnał przesyłany jest z prędkością do 10 Gb/s

Urządzenie posiada Interfejs diagnostyczny DDM, pozwalający na monitorowania w trybie rzeczywistym parametrów pracy modułu takich jak napięcie, temperatura, moc lasera itp.

                              


 Cechy produktu:

  • Wysokiej klasy nadajnik laserowy.
  • Moduły współpracują z większością dostępnych na rynku urządzeń.
  • Wspierających standard IEEE 802.3ae.

 Specyfikacja:

Port: LC/UPC
Przepustowość: 10 Gb/s
Długość fali TX: 850
Zasięg: 300 m
Wspierane okablowanie: światłowód wielomodowy 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Wsparcie DDM: Tak

 Karta katalogowa

 karta katalogowa PL

 karta katalogowa EN

.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:FIBERM Wkładka SFP+ DUAL MM LC 300m TX850 DDM FI-PMM-D-3-8-LD
Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. | Magento