FIBERM Wkładka SFP DUAL LC 20km TX1310 DDM FI-SS-D-13-20-LD

78,86 zł 64,11 zł
W magazynie
Tylko 27 pozostał
SKU
FIBERM-SFP-DUAL-20KM-TX1310-LC-DDM

 FIBERM Wkładka SFP

Moduły wykorzystuje się do przesyłania danych, głosu czy obrazu. Współpracują z media konwerterami oraz większością przełączników i routerów ze slotami SFP dostępnymi na rynku.

Urządzenie współpracuje z światłowodem wielomodowym, pozwalający na zestawienie wysoko wydajnych połączeń Gigabit Ethernet przy wykorzystaniu urządzeń pracujących w transmisji optycznej. Sygnał przesyłany jest z prędkością do 1,25 Gb/s

Urządzenie posiada Interfejs diagnostyczny DDM, pozwalający na monitorowania w trybie rzeczywistym parametrów pracy modułu takich jak napięcie, temperatura, moc lasera itp.

                              


 Cechy produktu:

  • Wysokiej klasy nadajnik laserowy.
  • Moduły współpracują z większością dostępnych na rynku urządzeń.
  • Wspierających standard IEEE 802.3ae.

 Specyfikacja:

Port: LC/UPC
Przepustowość: 1.25 Gbps
Długość fali TX: 1310
Zasięg: 20 km
Wspierane okablowanie: światłowód wielomodowy 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Wsparcie DDM: Tak

 Karta katalogowa

 karta katalogowa PL

 karta katalogowa EN

.

Więcej informacji
Opis

 FIBERM Wkładka SFP

Moduły wykorzystuje się do przesyłania danych, głosu czy obrazu. Współpracują z media konwerterami oraz większością przełączników i routerów ze slotami SFP dostępnymi na rynku.

Urządzenie współpracuje z światłowodem wielomodowym, pozwalający na zestawienie wysoko wydajnych połączeń Gigabit Ethernet przy wykorzystaniu urządzeń pracujących w transmisji optycznej. Sygnał przesyłany jest z prędkością do 1,25 Gb/s

Urządzenie posiada Interfejs diagnostyczny DDM, pozwalający na monitorowania w trybie rzeczywistym parametrów pracy modułu takich jak napięcie, temperatura, moc lasera itp.

                              


 Cechy produktu:

  • Wysokiej klasy nadajnik laserowy.
  • Moduły współpracują z większością dostępnych na rynku urządzeń.
  • Wspierających standard IEEE 802.3ae.

 Specyfikacja:

Port: LC/UPC
Przepustowość: 1.25 Gbps
Długość fali TX: 1310
Zasięg: 20 km
Wspierane okablowanie: światłowód wielomodowy 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Wsparcie DDM: Tak

 Karta katalogowa

 karta katalogowa PL

 karta katalogowa EN

.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:FIBERM Wkładka SFP DUAL LC 20km TX1310 DDM FI-SS-D-13-20-LD
Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. | Magento