FIBERM Splitter PLC 1/16 SC/APC ABS BOX

89,85 zł 73,05 zł
W magazynie
Tylko 20 pozostał
SKU
FSP-S-1-16-SCA-ABS-3-1

FIBERM Splitter

Splittery serii Standard renomowanej marki FIBERM znajdą zastosowanie w każdym rodzaju sieci światłowodowej.
Wszystkie produkty marki FIBERM są wytwarzane przy użyciu najwyższej jakości materiałów oraz podlegają ścisłemu nadzorowi nad procesem produkcji. Optyczne elementy połączeniowe wytwarzane są na bazie wtyków, które są w pełni zgodne z normami IEC/PN-EN 61754 oraz IEC/PN-EN 61755.
Splittery klasy STANDARD dostępne są w wykonaniu na wielu rodzajach włókien.


 Cechy i zastosowania produktu:

Cechy:

  • Wysoka jakość i powtarzalność parametrów transmisyjnych.
  • Wtyki wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.
  • Bardzo korzystny stosunek ceny do jakości produktu.
Zastosowania:
  • Sieci telekomunikacyjne.
  • Lokalne sieci LAN.
  • Sieci FTTx: FTTD, FTTB, FTTH.
  • Rozwiązania CATV.
  • Sieci CWDM.

 Specyfikacja:

Seria produktu: Standard
Rodzaj włókna: Easy Strip G.652D
Typ splittera: 1:16
Obudowa ABS box
Rodzaj złącz: SC/APC 
Długość: 1m
Średnica kabla: 0,3mm
Kolor: Żółty

 Karta katalogowa

 Karta katalogowa PL

 Karta katalogowa EN


Więcej informacji
Opis

FIBERM Splitter

Splittery serii Standard renomowanej marki FIBERM znajdą zastosowanie w każdym rodzaju sieci światłowodowej.
Wszystkie produkty marki FIBERM są wytwarzane przy użyciu najwyższej jakości materiałów oraz podlegają ścisłemu nadzorowi nad procesem produkcji. Optyczne elementy połączeniowe wytwarzane są na bazie wtyków, które są w pełni zgodne z normami IEC/PN-EN 61754 oraz IEC/PN-EN 61755.
Splittery klasy STANDARD dostępne są w wykonaniu na wielu rodzajach włókien.


 Cechy i zastosowania produktu:

Cechy:

  • Wysoka jakość i powtarzalność parametrów transmisyjnych.
  • Wtyki wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.
  • Bardzo korzystny stosunek ceny do jakości produktu.
Zastosowania:
  • Sieci telekomunikacyjne.
  • Lokalne sieci LAN.
  • Sieci FTTx: FTTD, FTTB, FTTH.
  • Rozwiązania CATV.
  • Sieci CWDM.

 Specyfikacja:

Seria produktu: Standard
Rodzaj włókna: Easy Strip G.652D
Typ splittera: 1:16
Obudowa ABS box
Rodzaj złącz: SC/APC 
Długość: 1m
Średnica kabla: 0,3mm
Kolor: Żółty

 Karta katalogowa

 Karta katalogowa PL

 Karta katalogowa EN


Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:FIBERM Splitter PLC 1/16 SC/APC ABS BOX
Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. | Magento