FIBERM Pigtail SC/UPC 1m Single Mode G652D Easy Strip Loose Tube

3,55 zł 2,89 zł
W magazynie
SKU
FIBERM-PIGTAIL-SC/UPC-1M-SM-G652D-ES

FIBERM Pigtail SC/UPC
Długość 1m Single Mode
Włókno G652D Easy Strip Loose Tube

Więcej informacji
Opis

FIBERM Pigtail SC/UPC
Długość 1m Single Mode
Włókno G652D Easy Strip Loose Tube

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:FIBERM Pigtail SC/UPC 1m Single Mode G652D Easy Strip Loose Tube
Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. | Magento