FIBERM Pigtail SC/APC 1m Single Mode G657A Easy Strip Loose Tube

3,39 zł 2,76 zł
W magazynie
SKU
FIBERM-PIGTAIL-SC/APC-1M-SM-G657A-ES

FIBERM Pigtail SC/APC 1m Single Mode
Włókno : G657A Easy Strip Loose Tube

Więcej informacji
Opis

FIBERM Pigtail SC/APC 1m Single Mode
Włókno : G657A Easy Strip Loose Tube

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:FIBERM Pigtail SC/APC 1m Single Mode G657A Easy Strip Loose Tube
Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. | Magento