FIBERM Patchcord SC/UPC-LC/UPC 3m Single Mode Duplex włókno G652D 3,0mm PVC

15,10 zł 12,28 zł
Brak w magazynie
SKU
FIBERM-SC/UPC-LC/UPC-3M-SM-DX-G652D

FIBERM Patchcord SC/UPC-LC/UPC
Długość 3m 
typ: Single Mode Duplex 
Włókno G652D 3,0mm PVC

Więcej informacji
Opis

FIBERM Patchcord SC/UPC-LC/UPC
Długość 3m 
typ: Single Mode Duplex 
Włókno G652D 3,0mm PVC

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:FIBERM Patchcord SC/UPC-LC/UPC 3m Single Mode Duplex włókno G652D 3,0mm PVC
Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. | Magento