FIBERM Patchcord SC/APC-SC/UPC 10m Single Mode Simplex włókno G657A 3,0mm PVC

15,50 zł 12,60 zł
W magazynie
SKU
FIBERM-SC/APC-SC/UPC-10M-SM-SX-G652D

Wysokiej jakości Patchcord w wersji SIMPLEX(jednowłóknowy), jednomodowy. Patchcordy z włóknem G657A2 można stosować w instalacjach wymagających zredukowanego promienia gięcia, zachowując stały poziom tłumienności.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:FIBERM Patchcord SC/APC-SC/UPC 10m Single Mode Simplex włókno G657A 3,0mm PVC
Twoja ocena

realizacja: 21w.pl

Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.