CONNLINK Patchcord SC/APC-SC/APC 15m Single Mode Simplex włókno G657B3 3,0mm WHITE

29,66 zł 24,11 zł
W magazynie
Tylko 2 pozostał
SKU
CONNLINK-SC/APC-SC/APC-15M-SM-SX-G657B3-WHITE

CONNLINK Patchcord SC/APC-SC/APC 

Patchcordy serii Standard renomowanej marki CONNLINK znajdą zastosowanie w każdym rodzaju sieci światłowodowej.
Wszystkie produkty marki CONNLINK są wytwarzane przy użyciu najwyższej jakości materiałów oraz podlegają ścisłemu nadzorowi nad procesem produkcji. Optyczne elementy połączeniowe wytwarzane są na bazie wtyków, które są w pełni zgodne z normami IEC/PN-EN 61754 oraz IEC/PN-EN 61755.
Patchcordy i pigtaile klasy STANDARD dostępne są w wykonaniu na włóknach jednomodowym oraz wielomodowym z wieloma rodzajami wtyków, w konfiguracji zarówno Simplex jak i Duplex.


 Cechy i zastosowania produktu:

Cechy:
  • Wysoka jakość i powtarzalność parametrów transmisyjnych.
  • Wtyki wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.
  • Bardzo korzystny stosunek ceny do jakości produktu.
  • Szeroka gama dostępnych rodzaji wtyków i włókien światłowodowych.
Zastosowania:
  • Sieci telekomunikacyjne.
  • Lokalne sieci LAN.
  • Sieci FTTx: FTTD, FTTB, FTTH.
  • Rozwiązania CATV.
  • Sieci CWDM.


 Specyfikacja:

Seria produktu: Standard
Rodzaj światłowodu: Jednomodowy
Rodzaj włókna: G.657B3
Rodzaj połączenia:
Simplex
Rodzaj złącz: SC/APC - SC/APC
Długość: 15m
Średnica kabla: 3mm
Kolor: Biały


 Karta Katalogowa

 Karta katalogowa PL

 Karta katalogowa EN

Więcej informacji
Opis

CONNLINK Patchcord SC/APC-SC/APC 

Patchcordy serii Standard renomowanej marki CONNLINK znajdą zastosowanie w każdym rodzaju sieci światłowodowej.
Wszystkie produkty marki CONNLINK są wytwarzane przy użyciu najwyższej jakości materiałów oraz podlegają ścisłemu nadzorowi nad procesem produkcji. Optyczne elementy połączeniowe wytwarzane są na bazie wtyków, które są w pełni zgodne z normami IEC/PN-EN 61754 oraz IEC/PN-EN 61755.
Patchcordy i pigtaile klasy STANDARD dostępne są w wykonaniu na włóknach jednomodowym oraz wielomodowym z wieloma rodzajami wtyków, w konfiguracji zarówno Simplex jak i Duplex.


 Cechy i zastosowania produktu:

Cechy:
  • Wysoka jakość i powtarzalność parametrów transmisyjnych.
  • Wtyki wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.
  • Bardzo korzystny stosunek ceny do jakości produktu.
  • Szeroka gama dostępnych rodzaji wtyków i włókien światłowodowych.
Zastosowania:
  • Sieci telekomunikacyjne.
  • Lokalne sieci LAN.
  • Sieci FTTx: FTTD, FTTB, FTTH.
  • Rozwiązania CATV.
  • Sieci CWDM.


 Specyfikacja:

Seria produktu: Standard
Rodzaj światłowodu: Jednomodowy
Rodzaj włókna: G.657B3
Rodzaj połączenia:
Simplex
Rodzaj złącz: SC/APC - SC/APC
Długość: 15m
Średnica kabla: 3mm
Kolor: Biały


 Karta Katalogowa

 Karta katalogowa PL

 Karta katalogowa EN

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:CONNLINK Patchcord SC/APC-SC/APC 15m Single Mode Simplex włókno G657B3 3,0mm WHITE
Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. | Magento