FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 0,5m Single Mode Duplex włókno G657A 2,0mm PVC

12,60 zł 10,24 zł
W magazynie
Tylko 35 pozostał
SKU
FPA-S-SCA-SCA-0.5-SM-DX-2-W

Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC duplex (dwuwłóknowy) o długości 0,5m.

  • Patchcord wykonany na włóknie G652A
  • Patchcord światłowodowy zakończony obustronnie złączami SC/APC o polerowaniu kątowym
  • Średnica płaszcza zewnętrznego patchcordu to 2mm.
Więcej informacji
Opis

Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC duplex (dwuwłóknowy) o długości 0,5m.

  • Patchcord wykonany na włóknie G652A
  • Patchcord światłowodowy zakończony obustronnie złączami SC/APC o polerowaniu kątowym
  • Średnica płaszcza zewnętrznego patchcordu to 2mm.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:FIBERM Patchcord SC/APC-SC/APC 0,5m Single Mode Duplex włókno G657A 2,0mm PVC
Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. | Magento