FIBERM Patchcord LC/UPC-LC/UPC 3m Single Mode Duplex włókno G652D 3,0mm PVC

18,38 zł 14,94 zł
W magazynie
Tylko 10 pozostał
SKU
FIBERM-LC/UPC-LC/UPC-3M-SM-DX-G652D

FIBERM Patchcord LC/UPC-LC/UPC 3m Single Mode Duplex włókno G652D 3,0mm PVC

Więcej informacji
Opis

FIBERM Patchcord LC/UPC-LC/UPC 3m Single Mode Duplex włókno G652D 3,0mm PVC

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:FIBERM Patchcord LC/UPC-LC/UPC 3m Single Mode Duplex włókno G652D 3,0mm PVC
Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. | Magento