FIBERM Patchcord LC/UPC-LC/UPC 1m Single Mode Duplex włókno G652D 3,0mm PVC

13,07 zł 10,63 zł
W magazynie
SKU
FIBERM-LC/UPC-LC/UPC-1M-SM-DX-G652D

FIBERM Patchcord LC/UPC-LC/UPC 1m Single Mode Duplex włókno G652D 3,0mm PVC

Patchcord na włóknie G652D. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:FIBERM Patchcord LC/UPC-LC/UPC 1m Single Mode Duplex włókno G652D 3,0mm PVC
Twoja ocena

realizacja: 21w.pl

Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.