FIBERM Patchcord FC/UPC-SC/APC 15M Single Mode Simplex włókno G652D

20,81 zł 16,92 zł
Brak w magazynie
SKU
FPA-S-FCU-SCA-15-SM-DX3-1-Y

FIBERM Patchcord FC/UPC-SC/APC

Patchcordy serii Standard renomowanej marki FIBERM znajdą zastosowanie w każdym rodzaju sieci światłowodowej.
Wszystkie produkty marki FIBERM są wytwarzane przy użyciu najwyższej jakości materiałów oraz podlegają ścisłemu nadzorowi nad procesem produkcji. Optyczne elementy połączeniowe wytwarzane są na bazie wtyków, które są w pełni zgodne z normami IEC/PN-EN 61754 oraz IEC/PN-EN 61755.
Patchcordy i pigtaile klasy Standard dostępne są w wykonaniu na włóknach jednomodowym oraz wielomodowym z wieloma rodzajami wtyków, w konfiguracji zarówno Simplex jak i Duplex.


 Cechy i zastosowania produktu:

Cechy:
  • Wysoka jakość i powtarzalność parametrów transmisyjnych.
  • Wtyki wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.
  • Bardzo korzystny stosunek ceny do jakości produktu.
  • Szeroka gama dostępnych rodzaji wtyków i włókien światłowodowych.
Zastosowania:
  • Sieci telekomunikacyjne.
  • Lokalne sieci LAN.
  • Sieci FTTx: FTTD, FTTB, FTTH.
  • Rozwiązania CATV.
  • Sieci CWDM.


 Specyfikacja:

Seria produktu: STANDARD
Rodzaj światłowodu: Jednomodowy
Rodzaj włókna: G652D
Rodzaj połączenia:
Simplex
Rodzaj złącz: FC/UPC-SC/APC
Długość: 15m
Średnica kabla: 3mm
Kolor: Żółty


 Karta Katalogowa

 Karta katalogowa PL

 Karta katalogowa EN

Więcej informacji
Opis

FIBERM Patchcord FC/UPC-SC/APC

Patchcordy serii Standard renomowanej marki FIBERM znajdą zastosowanie w każdym rodzaju sieci światłowodowej.
Wszystkie produkty marki FIBERM są wytwarzane przy użyciu najwyższej jakości materiałów oraz podlegają ścisłemu nadzorowi nad procesem produkcji. Optyczne elementy połączeniowe wytwarzane są na bazie wtyków, które są w pełni zgodne z normami IEC/PN-EN 61754 oraz IEC/PN-EN 61755.
Patchcordy i pigtaile klasy Standard dostępne są w wykonaniu na włóknach jednomodowym oraz wielomodowym z wieloma rodzajami wtyków, w konfiguracji zarówno Simplex jak i Duplex.


 Cechy i zastosowania produktu:

Cechy:
  • Wysoka jakość i powtarzalność parametrów transmisyjnych.
  • Wtyki wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.
  • Bardzo korzystny stosunek ceny do jakości produktu.
  • Szeroka gama dostępnych rodzaji wtyków i włókien światłowodowych.
Zastosowania:
  • Sieci telekomunikacyjne.
  • Lokalne sieci LAN.
  • Sieci FTTx: FTTD, FTTB, FTTH.
  • Rozwiązania CATV.
  • Sieci CWDM.


 Specyfikacja:

Seria produktu: STANDARD
Rodzaj światłowodu: Jednomodowy
Rodzaj włókna: G652D
Rodzaj połączenia:
Simplex
Rodzaj złącz: FC/UPC-SC/APC
Długość: 15m
Średnica kabla: 3mm
Kolor: Żółty


 Karta Katalogowa

 Karta katalogowa PL

 Karta katalogowa EN

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:FIBERM Patchcord FC/UPC-SC/APC 15M Single Mode Simplex włókno G652D
Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. | Magento