FIBERM Patchcord FC/UPC-SC/APC 15M Single Mode Simplex włókno G652D

20,81 zł 16,92 zł
Brak w magazynie
SKU
FIBERM-FC/UPC-LC/UPC-15M-SM-SX-G652D

FIBERM Patchcord FC/UPC-SC/APC
Długość 15M
Rodzaj Single Mode Simplex
Włókno G652D

Więcej informacji
Opis

FIBERM Patchcord FC/UPC-SC/APC
Długość 15M
Rodzaj Single Mode Simplex
Włókno G652D

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:FIBERM Patchcord FC/UPC-SC/APC 15M Single Mode Simplex włókno G652D
Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. | Magento