FIBERM Adapter SC/UPC Multi Mode Duplex

10,34 zł 8,41 zł
W magazynie
SKU
FIBERM-ADAPTER-SC/UPC-MM-DX

Adapter światłowodowy służy do połączenia światłowodów jednomodowych zakończonych złączami SC/APC.
Może być stosowany w światłowodach, które mają dużą prędkość transmisji danych. Adapter jest częścią toru światłowodowego, gwarantuje stabilność parametrów transmisyjnych, a znakomitej jakości ferrula ceramiczna, oszlifowana pod kątem 8 stopni, zapewnia mniejsze tłumienie sygnału odbitego, co powoduje korzystniejsze parametry transmisyjne w całym połączeniu. Zatrzaskowe uchwyty zapewniają wygodny montaż i demontaż.
Kabel typu Duplex zastosowany w tym adapterze, używany jest w kanałach kablowych, szafach rozdzielczych, a także w rurach przy niskich obciążeniach mechanicznych.

  • Rodzaj złączySC/UPC
  • TypDuplex
  • Typ włóknaWielomodowy
  • Tłumienność<0.3 dB
  • ObudowaABS-AR
  • Informacje dodatkowe: Łatwa instalacja i obsługa adaptera.
    Może być stosowany w światłowodach o dużej prędkości transmisji danych.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:FIBERM Adapter SC/UPC Multi Mode Duplex
Twoja ocena

realizacja: 21w.pl

Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.