Prices

Net retail price
443,18 PLN /szt.
 
Gross retail price
545,11 PLN /szt.
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do cennika hurtowego i informacji o dostępności produktów.
Jeśli nie posiadasz konta - zarejestruj się.
Vat
23%
Data
Symbol
HUAWEI-HS8145V5
Barcode
0000001756
Base unit
szt.
Stan produktu

Description

 Huawei HS8145V

Huawei HS8145V to terminal ONT przeznaczony do wykorzystania w sieci GPON. Wyposażony został w 4 gigabitowe porty Ethernet, 1 port telefoniczny (POTS) oraz 1 port USB. Umożliwia transmitowanie sieci bezprzewodowej WiFi w dwóch pasmach jednocześnie - 2,4 i 5 GHz. Wspiera nowoczesny standard AC oraz technologię 2x2 MIMO (dual-chain), maksymalna teoretyczna przepustowość transmisji wynosi do 300 Mb/s  w paśmie 2,4 GHz i 867 Mb/s w paśmie 5 GHz. 

Oferowany produkt posiada obudowę umożliwiającą montaż naścienny (w zestawie nie ma kołków). Anteny można ustawić pod dowolnym kątem, w celu uzyskania jak najlepszego pokrycia zasięgiem. HS8145V pozwala dostarczyć abonentowi usługi typu triple play i zapewnić wysoką przepustowość zarówno transmisji przewodowej, jak i bezprzewodowej. 



 Cechy produktu

  • 4x LAN RJ-45 10/100/1000mbps
  • 1x POTS (telefon)

  • 1x złącze USB
  • nadajnik radiowy WI-FI MIMO 2x2 802.11ac dualband (praca w 2,4 i 5GHz jednocześnie)
  • 2x antena 2dbi
  • Zasilanie 12V
  • złącze światłowodowe EPON/GPON SC/UPC
  • klasa urządzenia B+

Specyfikacja
GE ports quantity:
manufacturer:
Number of USB ports:
Pasmo WiFi:
POTS ports quantity:
Standard PON:
WiFi:
Zasilanie:

Related Products

We have made every effort to ensure that the above data is correct, but we do not guarantee that the published information does not contain errors, which, however, cannot constitute the basis for any claims.