CONNLINK Patchcord SC/APC-SC/UPC 25m Single Mode Simplex włókno G657B3 3,0mm WHITE

46,47 zł 37,78 zł
W magazynie
Tylko 2 pozostał
SKU
CONNLINK-SC/APC-SC/UPC-25M-SM-SX-G657B3-WHITE
ConnLink GOLD FLEX- marka wyselekcjonowanej grupy komponentów światłowodowych spełniających warunki norm klasy PREMIUM, czyli charakteryzujące się najlepszymi właściwościami optycznymi oraz parametrami transmisyjnymi.

Wykorzystanie włókna w standardzie ITU-T G.657B3 umożliwia instalacje w miejscach wymagających zredukowanego promienia gięcia (nawet do 5mm) takich jak mufy, przełącznice, wąskie koryta kablowe czy załamania tras kablowych. Zastosowanie powłoki LS0H gwarantuje niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzestrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości dzięki czemu  zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania. Otulina patchcordów flex standardowo występuje w kolorze fioletowym, średnica powłoki wynosi 2,8mm. Patchcord w wersji SIMPLEX.

Patchcord FLEX, SM G657B3, 25m White Coat - Patchcord na włóknie G.6527B3 w którym zastosowana została biała otulina zamiast standardowej fioletowej dla tego włókna. 

Odporność na zgniatanie (długotrwałe) : 100 [N/10cm] 
Odporność na zgniatanie (krótkotrwałe) : 500 [N/10cm]
Więcej informacji
Opis
ConnLink GOLD FLEX- marka wyselekcjonowanej grupy komponentów światłowodowych spełniających warunki norm klasy PREMIUM, czyli charakteryzujące się najlepszymi właściwościami optycznymi oraz parametrami transmisyjnymi.

Wykorzystanie włókna w standardzie ITU-T G.657B3 umożliwia instalacje w miejscach wymagających zredukowanego promienia gięcia (nawet do 5mm) takich jak mufy, przełącznice, wąskie koryta kablowe czy załamania tras kablowych. Zastosowanie powłoki LS0H gwarantuje niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzestrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości dzięki czemu  zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania. Otulina patchcordów flex standardowo występuje w kolorze fioletowym, średnica powłoki wynosi 2,8mm. Patchcord w wersji SIMPLEX.

Patchcord FLEX, SM G657B3, 25m White Coat - Patchcord na włóknie G.6527B3 w którym zastosowana została biała otulina zamiast standardowej fioletowej dla tego włókna. 

Odporność na zgniatanie (długotrwałe) : 100 [N/10cm] 
Odporność na zgniatanie (krótkotrwałe) : 500 [N/10cm]
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:CONNLINK Patchcord SC/APC-SC/UPC 25m Single Mode Simplex włókno G657B3 3,0mm WHITE
Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. | Magento