CONNLINK Patchcord SC/APC-SC/APC 0,5m Single Mode Simplex włókno G657B3 3,0mm PURPLE

13,23 zł 10,76 zł
W magazynie
Tylko 2 pozostał
SKU
CONNLINK-SC/APC-SC/APC-0,5M-SM-SX-G657B3-PURPLE

Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC o długości 0,5m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.657B3 (SM 9/125).

Patchcord światłowodowy zakończony obustronnie złączami SC/APC o polerowaniu kątowym 8°, wykonany na włóknie G.657B3 i długości 0,5m. Średnica płaszcza zewnętrznego patchcordu to 3mm.

Minimalny promień gięcia włókna G.657B3 to jedynie 5mm dzięki czemu wykonany na nim patchcord znakomicie sprawdza się przy budowie sieci pasywnej, punktów węzłowych i dystrybucyjnych a nawet w automatyce przemysłowej.

Więcej informacji
Opis

Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/APC o długości 0,5m. Patchcord wykonany na włóknie Corning G.657B3 (SM 9/125).

Patchcord światłowodowy zakończony obustronnie złączami SC/APC o polerowaniu kątowym 8°, wykonany na włóknie G.657B3 i długości 0,5m. Średnica płaszcza zewnętrznego patchcordu to 3mm.

Minimalny promień gięcia włókna G.657B3 to jedynie 5mm dzięki czemu wykonany na nim patchcord znakomicie sprawdza się przy budowie sieci pasywnej, punktów węzłowych i dystrybucyjnych a nawet w automatyce przemysłowej.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:CONNLINK Patchcord SC/APC-SC/APC 0,5m Single Mode Simplex włókno G657B3 3,0mm PURPLE
Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. | Magento