FIBERM Wkładka SFP WDM SM SC 3KM TX1310 DDM

67,65 zł 55,00 zł
W magazynie
Tylko 10 pozostał
SKU
FIBERM-SFP-WDM-3KM-TX1310-SC-DDM

FIBERM Wkładka SFP WDM SM SD 3KM TX1310 DDM FI-S-W-3-13-SD

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich.


Typ modułu SFP
Porty 1x 1,25Gbps SC SM
Długość fali TX 1310nm
Długość fali RX 1550nm
Budżet mocy/zasięg portu 16dB / 3km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring) TAK

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:FIBERM Wkładka SFP WDM SM SC 3KM TX1310 DDM
Twoja ocena

realizacja: 21w.pl

Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.