FIBERM Patchcord SC/APC-SC/UPC 1m Single Mode Duplex włókno G657A 3,0mm PVC

14,71 zł 11,96 zł
W magazynie
Tylko 16 pozostał
SKU
FIBERM-SC/APC-SC/UPC-1M-SM-DX-G657A

FIBERM Patchcord SC/APC-SC/UPC Single Mode Duplex 3,0mm PVC

Długość 1m
włókno G657A

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:FIBERM Patchcord SC/APC-SC/UPC 1m Single Mode Duplex włókno G657A 3,0mm PVC
Twoja ocena

realizacja: 21w.pl

Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.