Huawei HS8145V EPON ONT 4x GE, 1x POTS, 1x USB, WiFi AC Dual Band

182,53 zł 148,40 zł
Brak w magazynie
SKU
HUAWEI-8145V-EPON

HG8145V EPON ONU 4xGE 1xUSB 1xPOTS WiFi to terminal ONU przeznaczony do użycia w sieciach FTTH.

Zasilany jest zasilaczem 12V. Moduł posiada Wifi 5GHz MIMO oraz 2,4GHz MIMO.

  • 1 x port EPON SC/UPC
  • 4 x porty 1000 Mbit/s
  • 1 x port USB
  • 1 x port POTS (telefon analogowy)

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Huawei HS8145V EPON ONT 4x GE, 1x POTS, 1x USB, WiFi AC Dual Band
Twoja ocena

realizacja: 21w.pl

Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.