FIBERM Adapter SC/UPC Single Mode Simplex

1,11 zł 0,90 zł
W magazynie
Tylko 90 pozostał
SKU
FIBERM-ADAPTER-SC/UPC-SM-SX

Adapter światłowodowy SC/UPC Singlemode, Simplex. Posiada tuleję centrującą wykonaną z tlenku cyrkonu (ZrO2), dzięki czemu wyróżnia się niższym tłumieniem niż standardowe adaptery. Produkty wykonane są z większą dokładnością i powtarzalnością, dzięki czemu poszczególne adaptery nie powinny różnić się jakościowo między sobą.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:FIBERM Adapter SC/UPC Single Mode Simplex
Twoja ocena

realizacja: 21w.pl

Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.