FIBERM Patchcord SC/UPC-SC/UPC 5m Single Mode Duplex włókno G657A 3,0mm PVC

17,24 zł 14,02 zł
W magazynie
Tylko 50 pozostał
SKU
FIBERM-SC/UPC-SC/UPC-5M-SM-DX-G657A

Patchcord światłowodowy jednomodowy ze złączami SC/UPC-SC/UPC duplex (dwuwłóknowy) o długości 5m. Patchcord wykonany na włóknie G657A 3,0mm PVC

  • Patchcord światłowodowy zakończony obustronnie złączami SC/UPC (polerowanie płaskie), 
  • Średnica płaszcza zewnętrznego patchcordu to 3mm.
  • Zastosowane włókno jednomodowe to najczęściej spotykany instalowany typ włókien optymalizowany dla transmisji fali o długości 1310nm oraz fali o długości 1550nm.
  • patchcord znakomicie sprawdza się przy budowie sieci pasywnej, punktów węzłowych i dystrybucyjnych a nawet w automatyce przemysłowej.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:FIBERM Patchcord SC/UPC-SC/UPC 5m Single Mode Duplex włókno G657A 3,0mm PVC
Twoja ocena

realizacja: 21w.pl

Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.